DIKSMUIDE

Sint -Niklaasstraat 1
8600 Diksmuide
Tel: 051/50 07 01

diksmuide@hulpinhuis.be

 

GELUWE / WERVIK

Beselarestraat 18

8940 Geluwe/ Wervik
Tel: 056/31 46 60

geluwe@hulpinhuis.be

 

IEPER

Maarschalk Haiglaan 23/1B

8900 Ieper

Tel: 057/21 81 11

ieper@hulpinhuis.be

 

IZEGEM

Grote Markt 6
8870 Izegem
Tel: 051/30 70 79

IZEGEM

Burgemeester Vandenbogaerdelaan 54
8870 Izegem
Tel: 051/60 13 03

info@hulpinhuis.be

 

OUDENAARDE
Jezuïetenplein 8A
9700 Oudenaarde
Tel: 055/ 30 20 75

oudenaarde@hulpinhuis.be

 

POPERINGE

Gasthuisstraat 68
8970 Poperinge
Tel: 057/33 74 77

poperinge@hulpinhuis.be

 

TIELT

Ieperstraat 66
8700 Tielt
Tel: 051/40 85 22

tielt@hulpinhuis.be

TORHOUT

Burg 20
8820 Torhout
Tel: 050/ 21 55 01
 

VEURNE

Zuidstraat 7A
8630 Veurne
Tel: 058/28 75 44
 
WAREGEM
Olmstraat 36 bus 1
8790 Waregem
Tel: 056/60 13 03
waregem@hulpinhuis.be
 

ZOTTEGEM

Hoogstraat 36
9620 Zottegem
Tel: 09/ 355 68 77
zottegem@hulpinhuis.be

Op zoek naar professionele poetshulp in West-Vlaanderen en Oost-Vlaanderen, met dienstencheques?

Zoek niet langer, maar contacteer Hulp in huis, jarenlange ervaring in het vak.